Szukasz idealne regały sklepowe metalowe, które można nie tylko łatwo montować, lecz także dostosować do własnych potrzeb? Są to 2 przydatne cechy – zwłaszcza w sklepie motoryzacyjnym, designerskim, kosmetycznym, czy spożywczym. Niezależnie od tego, czy będzie pełnił funkcję tylko regału do przechowywania, regału do magazynu, na pewno znajdziesz w naszej ofercie odpowiedni model. Oferujemy metalowe półki, które są indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb i mogą być używane na różne sposoby.

Regały sklepowe metalowe do przechowywania

Nasze metalowe półki idealnie nadają się jako półki do przechowywania. Opakowania, opony lub inne towary, nasze stojaki do przechowywania mogą wytrzymać wiele. Szybko zabrakło Ci miejsca? Oferujemy gwarancję dostępności, która gwarantuje, że możesz szybko rosnąć z tym samym systemem półek. Czy chcesz przechowywać foldery lub ogólne artykuły biurowe? Nasze półki na foldery są idealnie dopasowane do wysokości folderów, dzięki czemu wszystko szybko znajduje tutaj swoje miejsce. Nasze metalowe półki wykonane są wyłącznie z wysokiej jakości stali.

Łatwa instalacja – regały sklepowe metalowe, które zmontujesz w kilka chwil!

Oferujemy pełną obsługę. Potrzebujesz pomocy w podejmowaniu decyzji i instalacji?  Z przyjemnością doradzimy, jak znaleźć właściwy regał dla Twojej działalności. Z przyjemnością pomożemy również w instalacji. Masz również okazję udowodnić, że jesteś rzemieślnikiem, montując regał samemu. Używamy systemu wtyczek, dzięki czemu każdy może montować nasze regały sklepowe metalowe. Ponadto nasze półki są wstawiane, więc nie trzeba dużo przykręcać. Dzięki okrągłym narożnikom nie możesz się zranić na naszych metalowych półkach, a szybki montaż jest gwarantowany. Dzięki lokalnej produkcji bezpośrednio w Szwajcarii zyskujesz na krótkich terminach dostaw i optymalnej obsłudze.

 Regały sklepowe metalowe z optymalną obsługą


Wiemy, czego potrzebujesz. Dlatego chcielibyśmy być dla Ciebie i udzielić kompleksowej porady na temat naszych produktów. W związku z tym możemy się z Tobą skontaktować przez telefon i e-mail w godzinach pracy. Możesz więc zamówić nasze najlepsze metalowe półki i zadać wszystkie pytania, które wciąż są w twojej duszy. Oczywiście nasze metalowe półki są testowane i są dostępne w różnych wysokościach, głębokościach i szerokościach. Czekamy na zapewnienie optymalnego zarządzania przestrzenią dzięki naszym pięknym metalowym półkom.

Jedzenie zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com